Wydarzenia archiwalne

Kraków, Reymonta 9

Autor : mgr inż. Jakub Spytek Temat seminarium :  "Wykorzystanie ultradźwiękowych fal prowadzonych w diagnostyce stanu technicznego konstrukcji" (więcej...)

Kraków, Reymonta 9

Autor: prof. dr hab. inż. Józef Giergiel Temat:  "Systemy dynamiczne i powtarzalność" (więcej...)

Kraków, Reymonta 9

Autor : mgr inż. Mateusz Zabaryłło Temat seminarium :  "Metoda zautomatyzowanego wykrywania uszkodzeń dużych maszyn wirnikowych na podstawie danych ze... (więcej...)

Kraków, Reymonta 9

Autor: dr inż. Grzegorz Żywica, IMP PAN Gdańsk Temat:  "Badania i modelowanie gazowych łożysk foliowych" (więcej...)

Kraków, al. Mickiewicza 30, B-2

Autor: dr inż. Konstantsin Miatliuk, Politechnika Białostocka Temat:  "Projektowanie koncepcyjne systemów mechatronicznych" Seminarium związane jest z wszczęciem procedury habilitacyjnej (więcej...)

Kraków, al. Mickiewicza 30, B-2

Autor: dr inż. Michał Mańka Temat:  "Projektowanie wybranych elementów systemów monitorowania stanu konstrukcji maszyn" Seminarium związane jest z wszczęciem procedury... (więcej...)

Kraków, al. Mickiewicza 30, B-2

Autor: dr inż. Adam Martowicz Temat:  "Rozwój metod mechaniki komputerowej: modelowanie numeryczne, zagadnienia wielodziedzinowe, aplikacje" Seminarium związane jest z wszczęciem... (więcej...)

Kraków, Reymonta 9

Autor : mgr inż. Andrii Kudriashov Temat seminarium :  "Zastosowanie techniki SLAM do sterowania robotami mobilnymi w trudnym terenie" (więcej...)

Kraków, Reymonta 9

Autor : mgr inż. Jakub Górski Temat seminarium :  "Zastosowanie zjawiska transferu modulacji do detekcji uszkodzeń w materiałach konstrukcyjnych" (więcej...)