Wydarzenia archiwalne

Kraków, al. Mickiewicza 30, B-2

Autor: Dr. Derya Haroglu - Erciyes University (Turcja) Temat:  Quality Function Deployment and New Product Development (więcej...)

Kraków, Reymonta 9

Autor: Profesor Li Cheng - The Hong Kong Polytechnic University Temat:  Non-linear guided waves for the monitoring of incipient structural damage... (więcej...)

Kraków, Reymonta 9

Autor: mgr inż. Paweł Zdziebko Temat:  Analiza dynamicznej interakcji sieci trakcyjnej i odbieraka prądu z wykorzystaniem symulacji hybrydowej   Autor:... (więcej...)

Kraków, Reymonta 9

Autor: mgr inż. Michał Soida Temat:  Sterowanie dydaktycznym manipulatorem antropomorficznym Autor: mgr inż. Jakub Żak Temat:  Analiza wpływu wybranych własności... (więcej...)

Kraków, Reymonta 9

Autor: dr hab. inż. Waldemar Susek, prof. WAT - Wojskowa Akademia Techniczna Temat:  Radar detections – industrial applications (więcej...)

Kraków, Reymonta 9

Autorzy : dr inż. Michał Mańka, dr inż. Grzegorz Karpiel Temat seminarium :  Wirtualne laboratorium komputerowe oparte na środowisku VMware (więcej...)

Kraków, Reymonta 9

Autor : mgr inż. Paweł Jabłoński Temat seminarium :  Badanie wydajności systemów wspomagania kierowcy uczonych przy użyciu syntetycznie generowanych scenariuszy drogowych (więcej...)

Wykład kwalifikacyjny w konkursie na stanowisko starszego wykładowcy

Kraków, al. Mickiewicza 30, B-2

Autor: dr inż. Janusz Ochoński Temat:  Wstęp do komputerowego wspomagania prac inżynierskich (więcej...)

Kraków, Reymonta 9

Autor : mgr inż. Aleksander Budziński Temat seminarium :  Zastosowanie systemów rozproszonych do predykcji położenia i orientacji robotów w roju (więcej...)

Kraków, Reymonta 9

Autor : mgr inż. Andrii Kudriashov Temat seminarium :  Zastosowanie techniki SLAM do sterowania robotami mobilnymi w trudnym terenie (prezentacja... (więcej...)